Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz :

1 ) Profesyonel Tercüme Hizmetlerimiz

Hukuki, medikal, teknik, ticari, akademik, mühendislik, pazarlama vb. türdeki metinler; alanında uzman, tecrübeli çevirmenlerimiz tarafından tercüme edilerek tarafınıza istediğiniz formatta iletilir.

2 ) Yeminli / Noter Onaylı Tercüme Hizmetlerimiz

Pasaport, kimlik, diploma, doğum belgesi, sabıka kaydı vukuatlı nüfus cüzdanı örneği, ikametgah belgesi, not dökümü (transcript), öğrenim belgesi, aile cüzdanı gibi kişisel belgeler, hukuki sözleşmeler, ihale dosyaları, bankacılık ve finans raporları, kalite belgesi, patent, araştırma raporları, marka tescil belgeleri, mahkeme kararları, hastane raporları, genel raporlar vb. kurumsal belge ve dokümanlar, teknik, akademik, mühendislik ya da medikal vb. türdeki onay gerektiren metinleriniz ; alanında uzman, tecrübeli bir yeminli tercüman tarafından tercüme edilip gerekli onayları alınmış bir şekilde tarafınıza ıslak imzalı olarak ya da elektronik kopya formatında iletilir.


3 ) Web Sitesi Tercümesi Hizmetlerimiz

Web sitesinin firmalar için öneminin ve doğru mesajı vermesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle web sitesi çevirileriniz için doğru terminolojiyi, anahtar kelimeleri ve terimleri kullanan geniş ve uzman kadromuzla size hizmet vermekteyiz.